Trasa

Półmaraton

Start: 10.30, Most 25 Kwietnia – 22 marca 2020

Plac opłat przed Mostem 25 kwietnia – Alcântara – Rua de Cascais (Pingo Doce) – Avenida 24 de Julho – Praça do Comércio. Po przybyciu na Campo das Cebolas (Largo do Terreiro do Trigo), tam zawodnicy zawracają i biegną w przeciwnym kierunku – przez Praça do Comércio and Avenida 24 de Julho, biegną ku Alcântara – Avenida da Índia (przebiegają obok Klasztoru Hieronimitów w kierunku Algés) dalej przez Avenida Marginal (Avenida Ivens) prawie do Dafundo, gdzie zawracają i tymi samymi ulicami biegną aż do Hieronimitów, gdzie znajduje się meta.

Zobacz na mapie

EDP Lisbon Half Marathon

 • Pomiar trasy dokonany przez mierniczych zatwierdzonych przez AIMS i IAAF. Oficjalny dystans półmaratonu liczy 21 097 m.
 • Start z Mostu 25 Kwietnia (przy barierkach poboru opłat) nastąpi o godzinie 10.30. (Ponte 25 de Abril)
 • Trasa półmaratonu, jedna z najszybszych na świecie, jest płaska. Start i metę wyznaczono w różnych miejscach.
 • Minimarathon

  Start: 10.30, Most 25 Kwietnia – 22 marca 2020

  Plac opłat przed Mostem 25 kwietnia – Alcântara – Rua de Cascais (Pingo Doce),Lizbońskie Centrum Kongresowe, Avenida da Índia, Praça do Império. Linia mety na wprost Klasztoru Hieronimitów – Praça do Império.

  Bieg na dystansie około 7.200 km, bez pomiaru czasu. Start nastąpi równocześnie z półmaratonem. Trasa obydwu biegów będzie przebiegać tak samo aż do Alcantary, gdzie uczestnicy minimaratonu skręcą w prawo i pobiegną w kierunku Klasztoru Hieronimitów, prosto na metę.

  Vodafone Mini Marathon.

  Trasa może ulec zmianie wskutek decyzji władz.

  Półmaraton w Lizbonie to jeden z najatrakcyjniejszych biegów na świecie, potwierdza to przyznany imprezie tytuł Gold Road Race.
  groupe