Nocleg

SPECIAL RUNNING PORTUGAL - LISBON EVENTS - OFERTA DLA BIEGACZY

3K Barcelona Hotel Barcelona(Dostępne pokoje)

Rua Laura Alves 10 1050-138 LIZBONA

 

 • 1
  pow. 19 m² - 1 łóżko podwójne lub 1 pojedyncze, wybór poduszek , rolety / zasłony zaciemniające, łóżeczka dziecięce dostępne na życzenie, łazienka: wanna i deszczownica prysznicowa, suszarka do włosów; dostępne WiFi i telewizja kablowa, telefon, bezpłatna gazeta i biurko, całodobowa obsługa pokoju i minibar. Wygoda - klimatyzacja i codzienne sprzątanie, sejf w pokoju.

  Pokój ze śniadaniem: 75,50 €

 • 2
  pow. 19 m² - 1 łóżko podwójne lub 2 pojedyncze, wybór poduszek , rolety / zasłony zaciemniające, łóżeczko dziecięce dostępne na życzenie, łazienka: wanna i deszczownica prysznicowa, suszarka do włosów; dostępne WiFi i telewizja kablowa, telefon, bezpłatna gazeta i biurko, całodobowa obsługa pokoju i minibar. Wygoda - klimatyzacja i codzienne sprzątanie, sejf w pokoju

  Pokój ze śniadaniem: 85,50 €

 • 3
  Book Now TRÓJKA (DWÓJKA + JEDYNKA)
  pow. 19 m² - 1 łóżko podwójne lub 2 pojedyncze + 1 pojedyncze łóżko, wybór poduszek , rolety / zasłony zaciemniające, łóżeczko dziecięce dostępne na życzenie, łazienka: wanna i deszczownica prysznicowa, suszarka do włosów; dostępne WiFi i telewizja kablowa, telefon, bezpłatna gazeta i biurko, całodobowa obsługa pokoju i minibar. Wygoda - klimatyzacja i codzienne sprzątanie, sejf w pokoju

  Pokój ze śniadaniem: 121,00

  Więcej

MY STORY HOTEL TEJO Hotel Barcelona (Dostępne pokoje)

Rua Condes de Monsanto 2, 1100-555 - Lizbona


Przytulna Lizbona... 
W My Story Tejo ... jak we własnym domu

Wyrafinowany i przemyślany w szczegółach wystrój wnętrza sprawia, że w rozciągającym się na 6 pięter hotelu unosi się atmosfera niezwykłego spokoju i przytulności. Atmosferę tę budują niepowtarzalne dekoracje z odnowionego pombalińskiego drewna, dźwiękoszczelne ściany, ale także hotelowe kosmetyki znanej na całym świecie serii RITUALS. W tak przyjaznym jak ten hotel miejscu, osiągniesz znaczny komfort. Po intensywnym dniu pracy czy zwiedzania znajdziesz tu spokój i odpowiednie miejsce na relaks.

W 135 hotelowych pokojach na gości czekają spokój i wygoda. W tym miejscu pogoda ducha nie opuści nikogo. Piękne dekoracje łączące urok przeszłości z nowoczesnością, przyjazna obsługa i wygoda sprawiąją, że nasi goście nas nie zapominają.

W hotelu znajdują się 4 typy pokoi: dwójki (Twin), podwójne (Double), jedynki (Single) i suity (Suites.Wyposażenie pokoi: klimatyzacja, osobna łazienka (z suszarką do włosów), telewizor LED (z 70 kanałami), telefon (linia bezpośrednia), bezpłatny bezprzewodowy internet, skrytka depozytowa | Mini-Bar | 220V gniazd.

Więcej

 

1 łóżko podwójne lub pojedyńcze

Pokój ze śniadaniem: 148,50 €

1 łóżko podwójne lub 2 pojedyńcze

Pokój ze śniadaniem: 157,00 €

1 łóżko podwójne lub 2 pojedyńcze + jedno pojedyńcze

Pokój ze śniadaniem: 188,00 €


Lokalizacja

KIERUNKI

 • Umiejscowiony w centrum Lizbony, w pobliżu  Praça da Figueira
 • Lotnisko w Lizbonie: 7 km od hotelu, Aerobus (wyjazd z Rossio)
 • Najbliższe stacje metra: Rossio (zielona linia) i Restauradores (niebieska linia)
 • Najbliższa stacja kolejowa: Santa Apolónia, Oriente i Rossio
 • Przystanek tramwajowy na Praça da Figueira: linie 15 i 12
 • Przystanek tramwajowy Martim Moniz: 28
W pobliżu hotelu znajduje się Zamek Św. Jerzego. Również blisko jest Martim Moniz, skąd legendarnym tramwajem 28 możesz wybrać się na wycieczkę po Lizbonie w kierunku Bairo Alto i Allfamy. Wyszedłwszy z hotelu w ciągu 10 minut znajdziesz się na Praça do Comércio. Przemierzając Rua Augusta natrafisz na Windę Santa Justa i wiele innych atrakcyjnych miejsc, w tym typowo portugalskich restauracji. Póżniej już tylko Arco de Rua Augusta i Praça do Comércio, a stamtąd piękny widok na rzekę Tag.

 
 • Każdy pokój objęty niniejszą rezerwacją podlega polityce anulowania rezerwacji hotelu. Koszty te nie podlegają zwrotom. Nie ma zwrotów kosztów w przypadku niepojawienia się w hotelu, w terminie rezerwacji:
  Częściowym zwrotem kosztów mogą być objęte tylko anulacje dokonane nie później niż 48 godzin przed planowanym pobytem w hotelu, uzasadnione ważnymi przyczynami losowymi bądź zdrowotnymi (udokumentowanymi) - wyślij wiadomość na adres:  info@wanago.com