EDP Lizbona Maraton

Impreza odbędzie się 6 października 2024 r. Rozpocznie się o godz. 8:00. Start nastąpi z Cascais Trasa 35 edycji lizbońskiego maratony poprowadzi z Cascais do Lizbony pięknym, widokowym szlakiem Wybrzeża Estoril. Przed biegaczami niepowtarzalna kombinacja złożona z turkusu Oceanu w tle i - w miarę zbliżania się do linii mety - pięknych zakątków Lizbony i jej historycznych monumentów.
Meta znajduje się na placu zwanym: (Praça do Comercio).

- Rekord trasy: 02:05:45    
  • Maraton to bieg otwarty dla wszystkich uczestników urodzonych w roku 2006 lub wcześniej. W dniu rozgrywania zawodów należy mieć ukończone 18 lat.
    Poza pojazdami Organizatora oraz wózkami zawodników niepełnosprawnych obecność na trasie rowerów, rolek, jakichkolwiek pojazdów kołowych jest surowo wzbroniona.

    Udział w międzynarodowym maratonie, w Lizbonie, odbywa się na własną odpowiedzialność i własne ryzyko uczestnika. Zapisy i dokonane opłaty startowe są osobiste i nieprzechodnie. Dane wskazane podczas zapisów nie mogą być modyfikowane, a numer startowy nie może być przekazany innemu uczestnikowi pod groźbą dyskwalifikacji.

     


- Pacemakers: Tempo zajączków na trasie: 3:00 / 3:15 / 3:30 / 3:45 / 4:00 / 4:30 and 5:00 - follow your rabbit! Łap zająca!

- Odbiór pakietów startowych
: Po odbiór pakietów należy zgłosić się do Biura Zawodów między 3 a 5 października, w godzinach 08:00 - 20:00. Adres Biura: Parque das Nações, ( Seaside,Sala Tejo Altice Arena ) . Aby odebrać pakiet z numerem startowym, należy przedstawić dowód tożsamości z aktualną fotografią oraz dokument potwierdzający udział w zawodach lub dowód płatności.
UWAGA: Możliwości odebrania numeru startowego 6 października 2024, w dniu rozgrywania maratonu, NIE BĘDZIE.
Postępuj zgodnie z instrukcjami. Agrafki, dołączone do numeru staartowego, znajdziesz w pakiecie.


 - Limit czasowy dla Maratonu wynosi 6 godzin, a dla Półmaratonu i Minimaratonu 3 godziny.Limit czasowy będzie bezwzględnie przestrzegany. Wszyscy uczestnicy zawodów muszą ukończyć je w regulaminowym czasie. Pozostanie po jego upływie na trasie, odbywa się na własną odpowiedzialność uczestnika podlegającego przepisom Kodeksu Drogowego. Początek odliczania nastąpi po przekroczeniu linii startu przez ostatnich uczestników zawodów.

 - Rezygnacje

Bliższe informacje Raz wniesiona opłata startowa oznacza pełną akceptację Regulaminu Zawodów. Nie może być przeniesiona na inne osoby ani nie podlega, w żadnych okolicznościach, zwrotowi. Zgłoszenie zawodnika i wniesiona opłata startowa nie podlegają anulowaniu.

 - Your contact

Zwraca się uwagę zawodników na konieczność podania aktualnych i poprawnych adresów mejlowych (e-mail@my-address.com ). Adresy mejlowe zostaną wykorzystane do przesyłania informacji dotyczących imprezy.

Zdecydowanie zaleca się, aby wszyscy uczestnicy podali swoje imię i nazwisko, kontakt telefoniczny - numer ICE (In Case of Emergency - niezbędny w nagłych przypadkach) oraz wszelkie dane medyczne, które uznają za właściwe, na odwrocie numeru startowego. Informacje te mogą mieć ogromne znaczenie w przypadku pojawienia się problemu zdrowotnego podczas wyścigu. - Niedziela, 8 października 2024 r.
 - Transport na miejsce startu - Cascais

Dojazd do Cascais: ze stacji kolejowej Cais do Sodré w Lizbonie, położonej w pobliżu stacji metra o tej samej nazwie. Pociągi odjeżdżają co 20 minut. Czas podróży ok. 40 minut. Rozkład jazdy Udanej podróży i udanego startu!

 - W dniu rozgrywania zawodów do darmowego przejazdu środkami transportu miejskiego upoważnia numer startowy.

Gdy ukończysz bieg:
Na mecie otrzymasz medal ukończenia zawodów. Medal